فرم ثبت نام در مسابقه آنلاین 95/11/30 دبیرخانه کشوری

همکاران گرامی سراسر کشور

 

با سلام و احترام

از آنجا که یکی از بندهای برنامه عملیاتی دبیرخانه در سال تحصیلی 96-1395 برگزاری مسابقه آنلاین می باشد ، لطفا جهت ثبت نام  در این مسابقه آنلاین با کلیک روی لینک زیر فرم ثبت نام را حداکثر تا تاریخ 95/11/25 تکمیل فرمایید .

ضمنا همکاران محترمی که در سال جاری تحصیلی فرم ثبت نام در آزمون آنلاین قبلی یا کارگاه مجازی دبیرخانه صنایع چوب و مبلمان کشور را تکمیل نموده اند ، نیازی به تکمیل این فرم ندارند .

 

فرم ثبت نام در مسابقه آنلاین دبیرخانه کشوری

فرم ثبت نام در مسابقه آنلاین دبیرخانه کشوری

همکاران گرامی سراسر کشور

 

با سلام و احترام

از آنجا که یکی از بندهای برنامه عملیاتی دبیرخانه در سال تحصیلی 96-1395 برگزاری مسابقه آنلاین می باشد ، لطفا جهت ثبت نام  در این مسابقه آنلاین با کلیک روی لینک زیر فرم ثبت نام را حداکثر تا تاریخ 95/11/30 تکمیل فرمایید .

 

فرم ثبت نام در مسابقه آنلاین دبیرخانه کشوری

نحوه شرکت در کارگاه (مجازی) اتصالات چوبی

لطفا قبل از شروع روند کارگاه و به منظور بهره گیری مناسب و جلوگیری از مشکلات احتمالی متن زیر بدقت مطالعه نمایید .

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور  "شماره پرسنلی"  می باشد.
  • همکارانی مجاز به شرکت در کارگاه هستند که قبلا یکی از فرم های ثبت نام الکترونیکی در کارگاه مجازی یا آزمون آنلاین دبیرخانه را تکمیل نموده باشند .

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد.

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/10/25  الی 21 شب  95/10/27  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل محتوای آموزشی ، آزمون پایانی  قابل دسترسی است .

4- در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آزمون ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دریافت می باشد .

  • هر کاربر فقط دو بار مجاز به شرکت در هر آزمون می باشد .در صورتی که اولین بار موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشده باشید ، یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • سوالات آزمون هر کاربر به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .

5- در صورتی که کاربر با مطالعه کامل  محتوای آموزشی و  کسب حداقل 70 درصد نمره در آزمون ، کارگاه را با موفقیت به انجام برساند ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی خواهد بود که به صورت الکترونیکی در همان لحظه صادر و قابل دریافت می باشد .

6- در صورت احراز شرایط بند 5 ،  گواهی دانش افزایی صادر شده ، روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

فرم ثبت نام در کارگاه مجازی

همکاران گرامی سراسر کشور

 

با سلام و احترام

از آنجا که یکی از بندهای برنامه عملیاتی دبیرخانه در سال تحصیلی 96-1395 برگزاری کارگاه مجازی می باشد، لطفا جهت ثبت نام  در این کارگاه مجازی با کلیک روی لینک زیر فرم ثبت نام را حداکثر تا تاریخ 95/10/20 تکمیل فرمایید .

ضمنا همکاران محترمی که در سال جاری تحصیلی فرم ثبت نام در آزمون آنلاین دبیرخانه صنایع چوب و مبلمان کشور را تکمیل نموده اند، نیازی به تکمیل این فرم ندارند .

 

فرم ثبت نام در کارگاه مجازی دبیرخانه کشوری

اطلاعات و اسامی همکاران استانها سال تحصیلی 96-1395

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه همکاران مستقر در استانها

جهت ارتباط و آشنایی همکاران محترم با سرگروههای دیگر استانها فایل مربوط به اطلاعات همکاران در لینک زیر موجود می باشد، امید است جهت هماهنگی و ایجاد وحدت رویه در امور جاری مورد استفاده قرار گیرد.

اینجا کلیک کنید